BAŞKAN SERDAR'DAN VEFA MESAJI

kategorisinde, 03 Kasım 2021 Çarşamba 10:46 tarihinde yayınlandı 4214 defa okundu
BAŞKAN SERDAR'DAN VEFA MESAJI
Kendirli Belde Belediye Başkanı Alaettin Serdar, “Bizim hareketimiz, vefa ve sadakat hareketidir. Vefamız birbirimize, sadakatımız davamızadır” dedi.

Rize’nin Kendirli Belde Belediye Başkanı Alaettin Serdar, AK Parti’nin iktidara gelişinin 19. Yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında, bir sevdanın hikayesi AK Parti’nin 19 yıldır iktidarda bulunduğunu kaydeden Başkan Serdar, ““Bizim hareketimiz, vefa ve sadakat hareketidir. Vefamız birbirimize, sadakatımız davamızadır” diye konuştu.

AK Parti’nin dünya partisi olduğunu ve Türkiye’ye çağ atlatan kalkınma hamlelerini yaparken şer odaklarına karşı dimdik durduğunu, bu duruşuyla da bir başarı öyküsü yazdığını kaydeden Başkan Serdar, mesajında, “Siyaset sahnesine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde giren AK Parti, 3 Kasım 2002’deki seçimle ilk kez iktidara geldiği günden bu yana millet sevdasıyla kesintisiz hizmet dönemini sürdürüyor. AK Parti bir yandan Türkiye’ye çağ atlatan kalkınma hamlelerini yaparken bir yandan da şer odaklarına karşı dimdik duruşuyla bir başarı öyküsü yazdı.

AK PARTİ DÜNYA PARTİSİDİR

Başkan Serdar: “Bizim Hareketimiz, Vefa ve Sadakat Hareketidir. Vefamız Birbirimize, Sadakatımız Davamızadır”

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 14 Ağustos 2001 tarihinde AK Partimizin kuruluşunda ‘Biz yalnızca Türkiye Partisi olmaya değil, dünya partisi olmaya geliyoruz’ demişti. 3 Kasım 2002’de iktidara gelen ve 19 yıldır iktidar da olan AK Parti bir dünya partisidir. Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partimiz, Dünya’da tüm mazlumların umudu olmuştur. Hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde AK Kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını kutluyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, partimizin iktidara gelişinin 19. yılının ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” İfadeleri kullandı.