Fotoğraf çekiminde talihsiz olay!

kategorisinde, 15 Eylül 2021 Çarşamba 11:07 tarihinde yayınlandı 112 defa okundu
Fotoğraf çekiminde talihsiz olay!
Rize'de Beyza Şimşek ve Çağlar Paliç çifti doğada düğün fotoğrafı ve klip çektirmek istedi. Gelin ve damadı havalanan drona yönelen çoban köpeği kovaladı. Bu anlar, kameraya yansıdı.

Karadenizli müzisyen Çağlar Paliç ile Beyza ŞimşekÇamlıhemşin ilçesinde doğada düğün fotoğrafları çektirdi. Çat Kemer Köprüsü'ne çıkan çift, görüntü alan drona poz verdi.

PANİK ANLARI KAMERADA

Fotoğraf çekiminde talihsiz olay! Gelin ve damadı köpek kovaladı

Bu sırada dron sesinden ürken çoban köpeği, köprüdeki çiftin üzerine doğru koşmaya başladı. Paniğe kapılan gelin, çığlık atıp kaçtı. Bu anlar, görüntü alan Memiş Ali Yazıcı'nın dron kamerasına yansıdı.

"GELİNİ SAKİNLEŞTİRMEYE ÇALIŞTIK"

Fotoğraf çekiminde gelin ve damadı köpek kovaladı

Fotoğraf sanatçısı Memiş Ali Yazıcı, "Damat arkadaşım, hem söz yazarı hem de iyi bir solisttir. Yazdığı birçok şarkı var ve bunlardan bir tanesini düğün çekiminde söyledi. Ben de gün içindeki görüntüleri kullanarak bu şarkının çok anlamlı olabileceğini söyledim. Böylece hem evliliklerini hem de şarkıyı anlamlı kılacak olan bir klip çekmeye karar verdik. Tam o sırada köpek drona doğru koşarken gelinimiz de çığlıklar eşliğinde köprüde koşmaya başladı. Damat ve ben gelini sakinleştirmeye çalıştık. Hem doğası hem müziği hem de yaşadığımız macerasıyla eşsiz bir gündü" diye konuştu.

Fotoğraf çekiminde talihsiz olay! Gelin ve damadı köpek kovaladı