Karakter boyutu :
Metni küçült Metni büyüt
T.C. RİZE VALİLİĞİ İl Sağlık Müdürlüğü İLAN METNİ
31 Aralık 2019 Salı 10:29:00 / İlanlar
T.C.
RİZE VALİLİĞİ
İl Sağlık Müdürlüğü
İLAN METNİENDOVİZYON SİSTEMİ ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası :2019/636123
1-İdarenin
a) Adresi :Paşakuyu Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:1 Rize Sağlık Kompleksi Binası Kat:3-4-5 Merkez/RİZE
b) Telefon ve faks numarası :4642130227 - 4642147585
c) Elektronik Posta Adresi :rizesm@saglik.gov.tr
ç) İhale dokümanının
görülebileceği internet adresi (varsa) :https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/
2-İhale konusu malın
a) Niteliği, türü ve miktarı :1 ADET ENDOVİZYON SİSTEMİ ALIMI•Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
b) Teslim yeri :Müdürlüğümüze bağlı Rize Eğitim ve Araştırma Hastanemize teslimat yapılacaktır.
c) Teslim tarihi :Sözleşmenin taraflarca karşılıklı imzalanmasına müteakip 20 takvim günü gün içerisinde cihazların montajı yapılacak ve çalışır durumda hastaneye teslim edilecektir.
3- İhalenin
a) Yapılacağı yer :Paşakuyu Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:1 Rize Sağlık Kompleksi Binası Kat:5 Rize
b) Tarihi ve saati :27.12.2019 - 14:30
4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:•4.1. İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler:•4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri;•4.1.2.1. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,•4.1.2.2. Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,•4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.•4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat.•4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve Teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1.
4.3.1.1. Ürünlerin piyasaya arzına ilişkin belgeler:
1-İstekli Firmalar Tıbbi Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi sunacaklardır.
2- Teklif Edilen Ürünlerin ÜTS/İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankası`na kayıtlı olduklarına ait belgeyi ihale dosyası içinde belgeleyecektir.
3- Teklif edilen tıbbi cihazların üreticisi veya yetkili satıcısı olduklarını ihale dosyası içinde belgeleyecektir.
4- İstekli firmalar teklif etmiş oldukları cihazlarla ilgili olarak garanti süresinin dolmasından sonraki 10 yıl boyunca ücreti karşılığı, yedek parça temini ve servis garantisini ve imalatçı firmanın vermiş olduğu 10 yıllık yedek parça ve servis temini  belgelerini teklifleriyle birlikte sunmalıdırlar.
5- İstekli firmalar döviz bazında yedek parça fiyat listesini teklif ile birlikte vermelidirler.
4.3.2. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğrafları ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları içeren doküman:
1.İstekliler teklif edecekleri cihazlara ilişkin olarak “Teknik Şartnameye Uygunluk Belgesi” vereceklerdir. Bu belgede teknik şartname maddelerine Türkçe olarak, şartnamedeki sıraya göre hazırlanıp istekli firma tarafından imzalanıp ihale dosyalarında sunacaklardır.
2.) İhale komisyonunca gerekli görülürse teklif edilen cihazlar ve ürünlerle ilgili olarak demonstrasyon istenebilir. İhale komisyonunca isteklilerden demonstrasyon istenmesi halinde her türlü masraf ve sorumluluk istekliye ait olmakla beraber tebliğ tarihinden itibaren  en geç 10 iş günü içerisinde komisyonun belirlediği yerde sunacaklardır. Demonstrasyon esnasında teklif edilen cihaz ve ürünler, teknik şartnamede belirtilen tüm özellik, fonksiyon ve şartları birebir karşılamalıdır. Ayrıca ihale komisyonu demonstrasyonda tereddüde düştüğü durumlarda uygun gördüğü ilgili kurum veya kuruluşlara her türlü masraf istekli tarafından karşılanmak üzere gerekli incelemeleri yaptırır.
3) İstekliler tarafından, teklif edilen cihazların tıbbi ve teknik özelliklerinin görülebileceği teknik dokümanları ihale dosyası içinde sunulacaktır. Dokümanda teklif edilen cihazların marka ve model bilgilerin mevcut olması gerekmektedir. Orijinal teknik doküman; Cihazı üreten firma tarafından hazırlanmış olması gerekmekte olup bu doküman Türkçe veya farklı dillerde de hazırlanmış olabilir. Eğer yabancı dilde hazırlanmış ise, Türkiye`deki yeminli tercümanlar tarafından yapılan ve noter tarafından onaylanan Türkçe tercümelerinin ihale dosyası içerisinde sunulması zorunludur.• 5.Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.•6. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olup yerli malı teklif eden istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.•7. İhale dokümanının görülmesi:•7.1. İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilir.•7.2. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunludur.•8. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Rize İl Sağlık Müdürlüğü- Personel ve Destek Hizmetleri Başkanlığı-Merkezi Satınalma Birimi adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir.


İlanın devamı yan taraftadır. 9. İstekliler tekliflerini, mal kalem-kalemleri için teklif birim fiyatlar üzerinden vereceklerdir. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle her bir mal kalemi miktarı ile bu mal kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.•Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.•10. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.•11. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (doksan) takvim günüdür.•12. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.•13. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılacaktır.
14.Diğer hususlar:
İhale, Kanunun 38 inci maddesinde öngörülen açıklama istenmeksizin ekonomik açıdan en avantajlı teklif üzerinde bırakılacaktır.
İlan No:507
 


 
Bu haber 1265 kez okundu
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Rize Haberleri
“15 Temmuz Zaferi” dijital gösterim merkezlerinde yaşatılacak
İletişim Başkanlığı tarafından Bursa, Çanakkale, Samsun, Konya, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da açılan Dijital Gösterim Merkezleri, 15 Temmuz darbe girişimine karşı verilen mücadeleyi ve kazanılan zaferi dijital ortamda sergileyecek.
Yorum : 0
Rize Haberleri
Kemal Genç’in Acı Günü
Rize Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Genç’in eniştesi hayatını kaybetti.
Yorum : 0
Rize Haberleri
Jandarmadan Anneler Günü Sürprizi
Rize’de jandarma ekipleri şehit anneleri ile 100 yaşını geçmiş annelerin Anneler Günü’nü kutladı.
Yorum : 0
Rize Haberleri
52 GÜN SONRA YENİDEN İŞBAŞI YAPTILAR
Rize’de uzun bir süre sonra kuaför, berber ve güzellik merkezleri yeniden hizmet vermeye başladı.
Yorum : 0
Rize Haberleri
GİRİŞ ÇIKIŞLARA RAHATLIK GELDİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9 büyükşehirde seyahat giriş yasağını kaldırdıklarını ifade etti.
Yorum : 0
Rize Haberleri
İKİ DAKİKALIK TUR PAHALIYA PATLADI
Rize`de oğlunun üzerine aldığı ATV tipi motor ile attığı 2 dakikalık tur sırasında polislere yakalanınca hayatının şokunu yaşadı.
Yorum : 0
FUTBOLCULAR TEMİZ ÇIKTI 07 Mayıs 2020 Perşembe 14:55:00
DENİZİ DOLDURARAK YAPILACAK 07 Mayıs 2020 Perşembe 14:52:00
OLTULU VE ÖZER KAMPANYAYA KATILDI 07 Mayıs 2020 Perşembe 14:45:00
Joe Biden: O gece yaşananların gerçek olup olmadığını anlayamadık. 24 Ağustos 2016 Çarşamba 17:52:00
Rize’de Çaydan Daha İyi Gelir Getirecek TATLI Bir Ürün 24 Ağustos 2016 Çarşamba 17:39:00
WWW.VIRAHABER.COM.TR Anasayfam Yap |
Rize Medya Hizmetleri
Bize Ulaşın | Kunye | Reklam | RSS
Tel: (0464) 223 34 74 pbx
Rizedeyiz Bilgi İşlem