Karakter boyutu :
Metni küçült Metni büyüt
DONUK SEBZE ALIMI RİZE EĞİTİM MERKEZİ ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
31 Aralık 2019 Salı 10:28:00 / İlanlar


 DONUK SEBZE ALIMI
RİZE EĞİTİM MERKEZİ ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARIDONUK SEBZE ALIMI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İKN                                           : 2019/610615
1-İdarenin
a) Adı                                          : RİZE EĞİTİM MERKEZİ ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
b) Adresi                                   : ALİPAŞA MAHALLESİ TURANLI CADDESİ 89 53020 RİZE MERKEZ/RİZE
c) Telefon ve faks numarası     : 4642240011 - 4642240014
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası                         : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/
2-İhale konusu mal alımın
a) Adı                                        : DONUK SEBZE ALIMI
b) Niteliği, türü ve miktarı          : DONUK SEBZE ALIMI•Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer: Adalet Bakanlığı Rize Personel Eğitim Merkezinde belirlenen depolara yüklenici tarafından yerleştirilecektir
ç) Süresi/teslim tarihi :Teslim süresi; İhalenin sözleşmeye bağlanmasından sonra 01.01.2020 ile 31/12/2020 tarihleri arasında kurum tarafından bir gün önce talep edilerek kurumun talepte bulunduğu kadar talepte bulunan günün sonraki gün getirilecektir
d) İşe başlama tarihi                 : 01.01.2020-31.12.2020
3-İhalenin
a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati : 05.12.2019 - 10:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)
: ADALET BAKANLIĞI RİZE PERSONEL EĞİTİM MERKEZİ TOPLANTI SALONU NO:138
4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:•4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.•4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirkülerine ilişkin bilgileri;•4.1.2.1. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi bilgileri,•4.1.2.2. Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirkülerine ilişkin bilgiler,•4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.•4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.•4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.•6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.•7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.•8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.•9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.•10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.•11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.•12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.•13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (doksan) takvim günüdür.•14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.•15. Diğer hususlar:
Aşırı düşük teklif değerlendirme yöntemi: İhale, Kanunun 38 inci maddesinde öngörülen açıklama istenmeksizin ekonomik açıdan en avantajlı teklif üzerinde bırakılacaktır.
İlan NO :493
 
Bu haber 340 kez okundu
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Güncel
Joe Biden: O gece yaşananların gerçek olup olmadığını anlayamadık.
ABD`nin iki numaralı ismi Joe Biden ile Başbakan Binali Yıldırım Çankaya Köşkün`de yaklaşık 4 saat süren görüşmesi sona erdi. Biden, düzenlenen ortak basın açıklamasında "15 Temmuz gecesi yaşananların olayların gerçek olup olmadığı, internet oyunu olup olmadığını anlayamadık" dedi. İşte Biden`ın o açıklamaları....
Yorum : 0
Rize Haberleri
Rize’de Çaydan Daha İyi Gelir Getirecek TATLI Bir Ürün
Çaykur YK Başkanı ve Çaykur Genel Müdürü İmdat SÜTLÜOĞLU, ÇAY ŞEKERİ STEVYA RİZE’DE TARIM İÇİN TATLI ÇÖZÜM OLACAK
Yorum : 0
Rize Haberleri
Rize`de Yolcu Otobüsü ile Otomobil Çarpıştı 2’si Ağır 5 Yaralı
Rize’de yolcu otobüsünün otomobille çarpışması nedeniyle meydana gelen kazada 2’si ağır 5 kişi yaralandı.
Yorum : 0
Rize Haberleri
Eski Rektör’e FETÖ tutuklaması
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nin eski rektörlerinden Prof. Dr. Arif Yılmaz FETÖ suçlaması ile tutuklandı
Yorum : 0
Spor Haberleri
O Film Bitti Yenisi Vizyona Girecek !
Hollanda’nın Heracles takımı formasını giyen Fas asıllı oyuncu Bell Hassani gemileri yaktı!
Yorum : 0
Spor Haberleri
Rizespor İlk Maçın Gelirini 15 Temmuz Şehitlerinin Ailelerine Bağışlayacak
Çaykur Rizespor, sezonun ilk maçı olan Konyaspor maçının gelirini 15 Temmuz Şehitleri için Başbakanlık tarafından başlatılan kampanyaya bağışlayacağını duyurdu.
Yorum : 0
Raftingciler rafting botunda nikah kıydılar 18 Ağustos 2016 Perşembe 18:46:00
3 FETÖ Üyesi Sarp Sınır Kapısında Yakalandı ! 18 Ağustos 2016 Perşembe 18:00:00
RİZE`DE DEMOKRASİ YÜRÜYÜŞÜNE DAVET 18 Ağustos 2016 Perşembe 17:57:00
Trafik Kazası : 4 Ölü 18 Ağustos 2016 Perşembe 17:25:00
Forma Numaraları Belli Oldu 18 Ağustos 2016 Perşembe 17:16:00
WWW.VIRAHABER.COM.TR Anasayfam Yap |
Rize Medya Hizmetleri
Bize Ulaşın | Kunye | Reklam | RSS
Tel: (0464) 223 34 74 pbx
Rizedeyiz Bilgi İşlem