Karakter boyutu :
Metni küçült Metni büyüt
DONUK SEBZE ALIMI RİZE EĞİTİM MERKEZİ ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
31 Aralık 2019 Salı 10:28:00 / İlanlar


 DONUK SEBZE ALIMI
RİZE EĞİTİM MERKEZİ ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARIDONUK SEBZE ALIMI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İKN                                           : 2019/610615
1-İdarenin
a) Adı                                          : RİZE EĞİTİM MERKEZİ ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
b) Adresi                                   : ALİPAŞA MAHALLESİ TURANLI CADDESİ 89 53020 RİZE MERKEZ/RİZE
c) Telefon ve faks numarası     : 4642240011 - 4642240014
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası                         : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/
2-İhale konusu mal alımın
a) Adı                                        : DONUK SEBZE ALIMI
b) Niteliği, türü ve miktarı          : DONUK SEBZE ALIMI•Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer: Adalet Bakanlığı Rize Personel Eğitim Merkezinde belirlenen depolara yüklenici tarafından yerleştirilecektir
ç) Süresi/teslim tarihi :Teslim süresi; İhalenin sözleşmeye bağlanmasından sonra 01.01.2020 ile 31/12/2020 tarihleri arasında kurum tarafından bir gün önce talep edilerek kurumun talepte bulunduğu kadar talepte bulunan günün sonraki gün getirilecektir
d) İşe başlama tarihi                 : 01.01.2020-31.12.2020
3-İhalenin
a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati : 05.12.2019 - 10:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)
: ADALET BAKANLIĞI RİZE PERSONEL EĞİTİM MERKEZİ TOPLANTI SALONU NO:138
4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:•4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.•4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirkülerine ilişkin bilgileri;•4.1.2.1. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi bilgileri,•4.1.2.2. Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirkülerine ilişkin bilgiler,•4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.•4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.•4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.•6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.•7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.•8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.•9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.•10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.•11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.•12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.•13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (doksan) takvim günüdür.•14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.•15. Diğer hususlar:
Aşırı düşük teklif değerlendirme yöntemi: İhale, Kanunun 38 inci maddesinde öngörülen açıklama istenmeksizin ekonomik açıdan en avantajlı teklif üzerinde bırakılacaktır.
İlan NO :493
 
Bu haber 1282 kez okundu
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Rize Haberleri
“15 Temmuz Zaferi” dijital gösterim merkezlerinde yaşatılacak
İletişim Başkanlığı tarafından Bursa, Çanakkale, Samsun, Konya, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da açılan Dijital Gösterim Merkezleri, 15 Temmuz darbe girişimine karşı verilen mücadeleyi ve kazanılan zaferi dijital ortamda sergileyecek.
Yorum : 0
Rize Haberleri
Kemal Genç’in Acı Günü
Rize Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Genç’in eniştesi hayatını kaybetti.
Yorum : 0
Rize Haberleri
Jandarmadan Anneler Günü Sürprizi
Rize’de jandarma ekipleri şehit anneleri ile 100 yaşını geçmiş annelerin Anneler Günü’nü kutladı.
Yorum : 0
Rize Haberleri
52 GÜN SONRA YENİDEN İŞBAŞI YAPTILAR
Rize’de uzun bir süre sonra kuaför, berber ve güzellik merkezleri yeniden hizmet vermeye başladı.
Yorum : 0
Rize Haberleri
GİRİŞ ÇIKIŞLARA RAHATLIK GELDİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9 büyükşehirde seyahat giriş yasağını kaldırdıklarını ifade etti.
Yorum : 0
Rize Haberleri
İKİ DAKİKALIK TUR PAHALIYA PATLADI
Rize`de oğlunun üzerine aldığı ATV tipi motor ile attığı 2 dakikalık tur sırasında polislere yakalanınca hayatının şokunu yaşadı.
Yorum : 0
FUTBOLCULAR TEMİZ ÇIKTI 07 Mayıs 2020 Perşembe 14:55:00
DENİZİ DOLDURARAK YAPILACAK 07 Mayıs 2020 Perşembe 14:52:00
OLTULU VE ÖZER KAMPANYAYA KATILDI 07 Mayıs 2020 Perşembe 14:45:00
Joe Biden: O gece yaşananların gerçek olup olmadığını anlayamadık. 24 Ağustos 2016 Çarşamba 17:52:00
Rize’de Çaydan Daha İyi Gelir Getirecek TATLI Bir Ürün 24 Ağustos 2016 Çarşamba 17:39:00
WWW.VIRAHABER.COM.TR Anasayfam Yap |
Rize Medya Hizmetleri
Bize Ulaşın | Kunye | Reklam | RSS
Tel: (0464) 223 34 74 pbx
Rizedeyiz Bilgi İşlem